Network Marketing İle İlgili Herşey

Network Marketing size değer katar..

THE TRANSLATOR İS AT THE BOTTOM OF THE PAGE (DESKTOP VERSİON)

Merhaba , Network Marketing’in ne olduğuna geçmeden önce şunu söylemek istiyorum. Bu sektör gerçekten çok kapsamlı bir sektördür. Her ticarette olduğu gibi bu ticaretinde temel amacı para kazanmak olabilir lakin bunun yanında birçok sektörde göremeyeceğiniz bir kişisel gelişimi de içinde barındıran bir sektördür. Başladığınız ilk günden itibaren bu işe yıllarını vermiş ve yüklü kazançlar sağlamış insanlardan tavsiyeler ve eğitimler almaya başlarsınız.Bunun yanı sıra kitap okuma alışkanlığı edinirsiniz, hayata bakışınız değişir, içinizdeki girişimci ruh ortaya çıkar ve tüm bunlar hayat denen yarışta sizi bir adım öne geçirir.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing, doğrudan satış demektir klasik ticarette olan tüm aracıların ortadan kalkması ve şirketle müşteri arasında sadece 1 distribütörün olmasıyla gerçekleşen bir pazarlama yöntemidir.Yani siz şirketten bir ürün alırsınız,memnun kalırsınız,ve bunu tavsiye edersiniz tıpkı günlük hayatta rutin olarak yaptığınız gibi. Günlük hayattan sıyrılan yönü ise bundan para kazanmanızdır. İşin güzel yanı sadece sizin tavsiye ettikleriniz değil sizden sonra oluşan tüm organizasyondan gelir elde edersiniz. Basit bir örnekle: Siz şirketten bir ürün aldınız ve bunu arkadaşınız Ali’ye tavsiye ettiniz. Ali sizin referansınızla bu şirketten ürün alıp bu işe girdi, siz para kazanırsınız. Daha sonra Ali Almanyada ki kuzeni Ayşe’yi işe aldı ve para kazandı ,siz Ayşe’yi tanımamanıza rağmen Ayşe’yi bu işle tanıştıran Ali’yi , siz işe aldığınızdan dolayı siz hem Ali’den hem Ayşe’den para kazanırsınız.

Network Marketing / Jeunesse Global

Bir şirketten daha fazlası..

Jeunesse, Randy Ray ve Wendy Lewis tarafından 9 Eylül 2009 akşam saat 9:00’da kurulmuştur. Kurucuların Jeunesse firmasını kurarken, bu tarihi seçme sebepleri ise 9 rakamının uzun ömrü temsil ettiğine olan inançlarıdır. Henüz 6. yılında 1 milyar dolarlık ciroya ulaşmış, Türkiye de Galatasaray gibi büyük bir kulübün resmi sponsoru olan nadir şirketlerden biridir. Jeunesse hakkında , şirketin yapısı ve ürünleri nelerdir? Ve nasıl para kazandırır? başlığı altında aşağıya 2 video bırakıyorum, detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Jeunesse Kimdir?

Jeunesse nasıl kazandırır? Kazanç planı nedir?

Sen de bu takımda olmalısın!

Bu sektörde ben ve ekibimden oluşan takımın adı Hawks Team’dir. Eğer sizde kendine güvenen girişimci bireylerseniz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

dilerseniz buradan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki “Bize Katıl” butonu ile direkt takıma katılabilirsiniz .


Hawks Team’e katılmak ister misin?


Merak ettiklerin mi var? Bana mail aracılığıyla sorabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: