TAKİP / 8 TEMEL TUĞLA 6.

takip

Takip ‘e bir şeyler yazmadan biraz metin okuyayım dedim , baktım çok uzatmışlar ben yine kendi bildiğim gibi anlatayım arkadaşlar 🙂 Sunumu yaptınız misafirinizi gönderdiniz evine, aslında o eve gitmedi onu şuan kendi elinizle cehennem ateşine attınız.

Takip ‘ ten önce Bölüm bir AİLE

Prospekt: Anam Babam iş buldum aliyi sola ahmeti sağa ayşe’yi ahmetin altına..

Baba: Ayşeyi nereye?

Prospekt: Baba haşa, manası başka.

Ana Baba Koalisyon : Oğlum o işlere girme dayının eniştesinin eltisinin kaynı o işe girdi battı , Fatiha , Çin laneti , illumunati , ve İsrafil sura üfler.

Takip ‘ ten önce Bölüm iki ARKADAŞ ÇEVRESİ

Prospekt : Oğlum manyaaak bir iş buldum beraber yapıyoruz

Yakın Arkadaş : Hassssan atıyosun bak yine 🙂

Diğerleri : O işi duydum , biliyorum , güvenmem, internetten iş yapılmaz ……..

Misafiriniz bu çevreden aldı zehri aldı zehri şimdi ortalıkta venom gibi dolaşıyor işte tam bu sırada sizin müdahele etmeniz gerekmektedir.

ACİL MÜDEHALE TAKİP

Sunumdan maksimum 48 saat geçmeden tekrar kişiyi masaya davet etmelisiniz. Çünkü yeni öğrenilen bir şey üstünde 48 saat içinde yoğunlaşılmazsa unutulur. Bundan dolayı mutlaka , yapabiliyorsanız 24 saat sonrasına eğer yapamazsanız da 48 saat sonrasına randevu almaya çalışın. Aynen sunumda olduğu gibi Masaya davet edin ve yüz yüze görüşün.

Eğer takip aşamasın da kişi hele ki olumsuz görüşe sahipse masaya tekrar gelmeyi reddedebilir. Bu problemi ortadan kaldırmak adına sunum sırasın da kişiye bir sonra ki görüşme de size tekrar vereceği bir emanet bırakabilirsiniz ( kitap olabilir mesela , bu kitabı bir sonra ki görüşmemize kadar okuyup öyle getirmeni istiyorum gibi ). Bu şekilde kişi ikinci görüşmeye gelmek istemese bile emanetinizi geri vermek için görüşmeyi kabul edecektir bundan sonrasın da hünerlerinizi göstermek zorundasınız. Masaya davet ettikten sonra kişinin çevresinden aldığı olumsuz tepkilerin hepsini süzgeçten geçirip mantıklı cevaplarla kalbinin huzura kavuşmasını sağlamanız gerekir. Takip sunumun noktalandığı yerdir tüm hüneriniz burada belli olur , soruları alın hazmedin yutmadan cevaplayıp geri tükürün yapacağınız işlem bu 🙂 Eminim ki “EVET” ler sizleri bekliyor öyleyse bir diğer eğitimimize geçelim. Üst Kola Danışmak .

Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: