KOPYALAMA 8 TEMEL TUĞLA 8.

kopyalama

Kopyalama tuğlasını özetle şöyle açıklayabilirim , bundan önce ki yedi tuğla size para kazandırır ama kopyalama sizi zengin eder 🙂 Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek var çünkü fantezi bu belki keşiften zevk alıyorum ben kardeşim. Bir değil iki değil bir çok lideri analiz edin neler yaptıklarını öğrenin. Ekiplerini nasıl oluşturduklarını , kendilerini nasıl geliştirdiklerini , ve öğrendikleri bilgileri ekipleri üzerinde nasıl uyguladıklarını öğrenin. Tüm bu bilgileri sindirin ve kendi hayatınıza empoze edin. Göreceksiniz ki bakış açınız tamamiyle değişmiş ve özgüveniniz bir hayli artmış olacak. Bu şekilde müthiş bir bilgi deposuna dönüşmüş gideceği yoldan emin bir tavır almış olacaksınız.

Kopyalama Bitince Kopyalamaya Başla

Liderleri takip ettiniz, kopyaladınız artık her liderden bir özelliği kendi içinizde barındıran bir lider olma yolunda gidiyorsunuz. Sıra ekibinizden yeni liderler çıkartmakta ekibinizi ne kadar iyi yetiştirir kendinizi ne kadar iyi kopyalarsanız o kadar başarılı olursunuz. Bunun için liderinizi ne kadar iyi kopyaladığınızı ve bu vesile ile neler kazandığınızı ekiplerinize anlatın en iyi anlatım biçimi davranışlarla göstermektir. Network Marketing ‘ in en güzel yanlarından biride budur, ne kadar çok para kazandırırsan o kadar çok para kazanırsın. Ve bu son eğitimimizle beraber 8 temel tuğla eğitimimizin sonuna geldik.

8 temel tuğla Networker olma yolunda ilk adımı atan her bireyin mutlaka incelemesi sindirmesi ve ekiplerine öğretmesi gereken bir eğitimdir. Şuan ilk tuğladan başlayıp son tuğlaya kadar okuduysanız öğrendikleriniz hakkında biraz düşünün notlar alın , aklınıza takılan yerler olduysa liderlerinize danışın. Ve sonrasın da bu eğitim serisini ekiplerinize gönderin, onlara okuyup notlar çıkartmaları gerektiğini söyleyin. Daha sonra bu notları onlardan alıp üst kollarınızla beraber tartışın. Anlamadıkları yerler veyahut yanlış anladıkları yerler olabilir bunları güzelce açıklayarak bu eğitimi iyice sindirip kullanmalarını sağlayın. Bu adımları istikrarlı bir şekilde uyguladığınız sürece göreceksinizdir ki ekipleriniz de muhteşem bir hareketlenme başlayacak. Bu sayede ekipleriniz büyüyecek ve lider kadronuza yeni isimler eklenecektir. Kim bilir belkide emekli olacak ve artık ekip yönetimini lider kadronuza teslim edecek seviyeye ulaşacaksınız 🙂

Birisi “KOPYALAMA 8 TEMEL TUĞLA 8.” üzerinde düşündü

Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: